Přirozená chůze a zdravé nohy

„Chůze po mechu“ je sloganem firmy Moosbacher Praha s.r.o., která již od roku 1991 dodává na český trh pohodlnou a zdravou obuv s patentovanou stélkou z přírodního mechu Moosbacher®.Skloubení dovednosti českých obuvnických  rukou a německé výrobní  licence dává záruku vysoké kvality vyráběných produktů.

Firma vznikla v roce 1990 původně jako dceřiná společnost známé německé firmy BAMA. která má již více než 100- letou tradici. V současné době je firma ryze s českým  kapitálem a funguje jako zcela nezávislý a soukromý subjekt.

Sandálová a pantoflová obuv zn. Moosbacher ® vhodná jak pro dospělé tak i pro děti má mimořádně měkkou a pohodlnou korkovou stélku, která skutečně obsahuje pravý přírodní mech. Ten ve spojení s dalšími vrstvami speciálních výlučně přírodních materiálů dodává nohám pocit blaha.

Tato anatomicky správně profilovaná stélka odpovídá přirozenému tvaru nohy a její konstrukce umožňuje volnost pohybu a podporuje zdravý proud energie pro všechny tělesné funkce. Pravý přírodní mech obsažený v této obuvi má schopnost absorbovat vlhkost a pot z nohou, mech je navíc měkký, chladivý a blahodárně působní na kůži.

Kromě obuvi nabízíme velmi široký sortiment vložek do obuvi značky BAMA® vč.ortopedických a prostředky na ošetřování obuvi zn. BAMA®.

Hlavním předmětem činnosti firmy je velkobchodní a distribuční činnost v celé ČR s výše uvedenými licenčními a značkovými produkty.

Našimi stálými zákazníky a prodejními místy jsou studia zdravého obouvání, sítě lékáren, prodejny zdravotnických potřeb a celá řada soukromých obchodníků v celé republice, kteří se zaměřují na pohodlné a kvalitní obouvání. Speciální bílá kolekce obuvi je dodávána i jako obuv pracovní pro povolání se zvýšenými nároky na nohy jako je např. personál v nemocnicích, soukromých zdravotnických zařízeních, domovech důchodců, rehabilitačních centrech, lázních, hotelích, apod.

Potřebujete poradit?

MOOSBACHER PRAHA S.R.O.
Čermákova 9
120 00 Praha 2

IČO: 41190386
DIČ: CZ41190386

Tel: +420 224 251 587
E-mail: info@moosbacher.cz