Doprava a platba


Objednávky v hodnotě nad 1000 Kč Vám doručíme  v rámci celé ČR zcela ZDARMA 

Při objednávce do 1000 Kč jsou náklady na dodání v rámci ČR zpoplatněny částkou 130 Kč.

Objednávky s dopravou do zahraničí v rámci EU jsou zpoplatněny dle ceníku jednotlivých dopravních společností. Objednávky s dopravou do ostatních zemí světa budou zpoplatněny na základě individuální kalkulace  dopravného.

Kurýrní služba PPL - zdarma

Dodávka prostřednictvím kurýrní služby PPL  do 2 pracovních dnů od data objednání. Pokud hodnota objednávky přesahuje 1000,- Kč není poštovné a balné účtováno. Poštovné a balné ve výši 130,- Kč je účtováno pouze v případě objednávky v hodnotě nižší než 1000,- Kč a zákazníkovi je o tuto částku navýšena celková cena objednávky.

Česká pošta - zdarma

Dodávka prostřednictvím České pošty do 3-5 pracovních dnů od data objednání. Pokud hodnota objednávky přesahuje 1000,- Kč není poštovné a balné účtováno. Poštovné a balné ve výši 130,- Kč je účtováno pouze v případě objednávky v hodnotě nižší než 1000,- Kč a zákazníkovi je o tuto částku navýšena celková cena objednávky.

Osobní odběr  - zdarma

Osobní odběr na adrese: Moosbacher-distribuční sklad, Ekologická 275, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. V případě osobního odběru není zákazníkovi účtováno žádné poštovné ani balné.

Platba on-line – platební brána GoPay zdarma

Platba kartou nebo rychlým bankovním převodem prostřednictví brány GoPay .Zaručuje Vám pohodlí běžných plateb po síti a jistotu okamžité platby za zboží v prostředí internetu.

Platba klasickým bankovním převodem zdarma

Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem na náš účet č. 241023/0300 ČSOB. Po odeslání objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz - částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Tyto informace vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš email. Po obdržení Vaší platby na náš účet Vám bude zboží expedováno do 2 pracovních dní.

Dobírka – platba hotovostí nebo kartou při převzetí přímo od dopravce 39,- Kč

Klasicky používaná platební metoda. České poště nebo PPL uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží.

Hotově - při osobním odběru na distribučním skladu zdarma

Při osobním převzetí na adrese Moosbacher-distribuční sklad, Ekologická 275, 516 01 Rychnov nad Kněžnou