Informace pro zákazníky

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na  nových webových stránkách www.moosbacher.cz obchodní společnosti Moosbacher Praha s.r.o.. Tyto webové stránky nabízí aktivní e-shop pro Vás konečné spotřebitele včetně důležitých a zákony stanovených technických informací a parametrů o našich nabízených produktech.

Náše  nabídka produktů platí  stejně tak pro  velkoobchodní , maloobchodní i mimotržní odběratele. Neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@moosbacher.cz a my Vám neprodleně zašleme nabídku na spolupráci. 

Na stránkách naleznete databázi bezpečnostních listů, dle zákona 356/2003 Sb., v platném znění o chemických látkách a přípravcích a souvisejících právních předpisů ČR a  Nařízení Evropského parlamentu a Rady 1907/2006/ES REACH, které se týkají nabízených produktů v sekci Péče o obuv a Péče o nohy.

Všechny artikly z  široké kolekce obuvi Moosbacher jsou nositeli certifikátu vydaného Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně jako vhodná lehká pracovní obuv.

Firma Moosbacher Praha  s.r.o. dle zákona o obalech č. 477/2001 Sb., v platném znění je na základě smlouvy č. EK-F00021241 uzavřené s autorizovanou společností EKO-KOM a.s. zapojena do systému využití odpadu z obalů a zajištění zpětného odběru. Veškeré obaly firmy Moosbacher Praha  s.r.o. splňují požadavky stanovené v § 3 a 4 zákona o obalech č. 477/2001 Sb., v platném znění a veškeré obalové prostředky splňují požadavky stanovené v § 4 zákona o obalech č. 477/2001 Sb., v platném znění. Tato prohlášení je uvedeno také v poznámce každého dodacího listu při expedici zakoupeného zboží.

V Praze dne 1.3.2023