O nás

Chůze po mechu

Již od roku 1991 dodáváme na český a evropský trh pohodlnou a zdravou obuv Moosbacher s patentovanou stélkou z přírodního mechu . Skloubení tradiční dovednosti a šikovnosti českých obuvnických rukou a německé výrobní  licence je zárukou vysoké kvality vyráběných produktů. Všechny produkty nabízené na e-shopu jsou trvale skladem s garancí dodání zákazníkovi do 2 pracovních dnů od obdržení, resp. zaplacení objednávky. Jako doplňkový sortiment nabízíme vložky do obuvi a kosmetiku na obuv německé značky BAMA. Jen pohodlná a správně ošetřovaná obuv kvalitními výrobky firmy Bama může nabídnout Vašim novám veškerý komfort a příjemnou chůzi.

Příběh Bama a Moosbacher

Již 110 let
uplynulo od založení firmy

Sandálová a pantoflová obuv

Sandálová a pantoflová obuv zn. Moosbacher je charakterizována měkkou a mimořádně pohodlnou korkovou stélku, která  obsahuje přírodní mech. Ten ve spojení s dalšími vrstvami speciálních výlučně přírodních materiálů dodává nohám pocit blaha.

Technologie Moosbacher®

 Jedinečná  a anatomicky správně profilovaná stélka odpovídá přirozenému tvaru nohy a její konstrukce umožňuje volnost pohybu a podporuje zdravý proud energie pro všechny tělesné funkce. Přírodní mech obsažený v této obuvi má schopnost absorbovat vlhkost a pot z nohou, mech je navíc měkký, chladivý a blahodárně působní na kůži..

Moosbacher je patentovaná zdravotní stélka z přírodního mechu,korku a latexu. Na výrobu originální zdravotní stélky Moosbacher se používají pouze ty nejlepší suroviny – lehký přírodní korek z Portugalska, nejjemnější jutová příze, vysoce kvalitní přírodní latex, upravený přírodní mech a jemná kvalitní kožená štípenka. 

  • Podpora příčné klenby zajišťuje přirozený a správný postoj
  • Podpora vnitřní a vnější podélné klenby zajišťuje rovnováhu
  • Opěrka prstů zajišťuje optimální vedení při přirozeném pohybu nohy
  • Anatomicky profilovaná stélka odpovídá přirozenému tvaru nohy
  • Mech absorbuje vlhkost a pot z nohou a má blahodárný účinek na kůži
  • Kožený povrch stélky zaručuje optimální klima pro nohy
  • Okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty a paty

Vyrábíme v Česku

Obuv je vyráběna v tuzemsku na základě německé licence a know how již od roku 1990. Všechny artikly z  široké kolekce obuvi Moosbacher jsou nositeli certifikátu vydaného Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně. Poctivá česká kvalita je  zárukou spokojenosti s naší obuví. 

Bama®

Bama je jedním z předních evropských výrobců stélek, přípravků na ošetření obuvi a dalšího obuvnického zboží.  Je to firma kombinující více než stoletou zkušenost a nejmodernější technologie současnosti. Firma má základnu v německém Mosbachu a  je součástí korporátní skupiny SERAFIN. Jen pohodlná a správně ošetřovaná obuv kvalitními výrobky firmy Bama může nabídnout Vašim novám veškerý komfort.

Naše činnost

Hlavním předmětem činnosti  naší firmy je dovoz, tvorba kolekce obuvi, nákup z výroby, provozování e- shopu, poradenství, velkoobchodní a distribuční činnost na území ČR s licenčními a značkovými produkty Bama a Moosbacher.

Naši zákazníci

Našimi stálými zákazníky a prodejními místy jsou prodejny obuvi , studia zdravého obouvání, sítě lékáren, prodejny zdravotnických potřeb a celá řada soukromých obchodníků, kteří se zaměřují na pohodlné a kvalitní obouvání. Naše obuv je velmi oblíbena a používána také jako pracovní obuv ve zdravotnických zařízeních,  nemocnicích,  lázeňských domech, domovech seniorů, apod., tedy v místech se zvýšenou zátěží na nohy u zaměstnanců.